کارگردان : Will Gluck

بازیگران : Mila Kunis, Justin Timberlake, Patricia Clarkson,Emma Stone,Woody Harrelson

کمپانی سازنده فیلم : Screen Gems

ژانر فیلم : Comedy | Romance

بودجه ساخت فیلم : $35,000,000

فروش فیلم تا این لحظه :$38,200,000 ( هفته دوم , 2926 سینما)

امتیاز فیلم تا این لحظه : 6.6/10

امتیاز منتقدین سینمایی : 63/100

محدودیت سنی : R

داستان فیلم :

Dylan ( جاستین تیمبرلیک) و Jamie( میلا کونیس) دو دوست معمولی هستند که تصمیم میگیرند روابط دوستانه شون را کمی بیشتر کنند , بدون اینکه عاشق همدیگه بشند , اوایل فکر میکنند این open تر شدن روابطشون نباید تاثیر خاصی توی فرم دوستی شون بگذاره , اما بعدها متوجه میشند که این مسئله میتونه همه چیز را خیلی پیچیده کنه....

خبرهای حاشیه ای :

نهایت تلاش تهیه کننده ها برای اینکه جزئیات داستانی فیلم لو نره و همینطور برای اینکه از ساخت یه کلیشه هالیوودی در ژانر کمدی جلوگیری کنند , در این فیلم دیده شد , خوب اولین قدمی که برداشتند ریلیز کردن فیلم با درجه R بود تا امسال دسته کمدی های رده R هالیوود از سال قبل در همین فصل جلو بیفته.

دومین قدم انتخاب 2 بازیگری بود که بیننده ها دوست داشته باشند اونها را کنار هم ببینند , میلا کونیس ( قو سیاه) و جاستین تیمبرلیک ( معلم بد) .

ما هم خوشحالیم که میلا کونیس از یک بازیگر ساده تلویزیونی حالا به ستاره ای تبدیل شده که آروم آروم سقف دستمزدش داره به 10 ملیون دلار میرسه , هم کونیس و هم تیمبرلیک در این فیلم خوش درخشیدند .

بر سر نام این فیلم نزدیک بود جنجالی در بگیره , دقیقا در همین موضوع داستانی فیلمی به کارگردانی Ivan Reitman به نام No Strings Attached با بازی ناتالی پورتمن و اشتون کوچر ساخته شد که خوب قرار بود نام اون فیلم Friends with Benefits باشه که کمپانی اسکرین جمز توسنت ثابت کنه اونها زودتر اسم فیلمشون را به ثبت رسوندند . البته بعنوان شعار و پیام تبلیغاتی قرار شد پیام Friendship has its benefits بعنوان پیام تبلیغاتی فیلم No Strings Attached قرار بگیره .

* آخرین فیلم کارگردان این اثر یعنی اقای
Will Gluck فیلم Easy A بود , در اون فیلم Emma Stone و Patricia Clarkson بعنوان مادر و دختر ایفای نقش میکردند , در این فیلم هم هر دو هنرپیشه بازی میکنند.